8.0SMDJ51CA by LITTELFUSE
LITTELFUSE - 8.0SMDJ51CA - TVS...
LITTELFUSE - 8.0SMDJ51CA - TVS Diode, 8.0SMDJ Series, Bidirectional, 51...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 486.82
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - 8.0SMDJ51CA - TVS Diode, 8.0SMDJ Series, Bidirectional, 51 V, 106.5 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins 1 LITTELFUSE 222 In Stock 106 Days 486.82