8.0SMDJ78CA by LITTELFUSE
LITTELFUSE - 8.0SMDJ78CA - TVS...
LITTELFUSE - 8.0SMDJ78CA - TVS Diode, 8.0SMDJ Series, Bidirectional, 78...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 466.26
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - 8.0SMDJ78CA - TVS Diode, 8.0SMDJ Series, Bidirectional, 78 V, 162.8 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins 1 LITTELFUSE 3020 In Stock 106 Days 466.26