8.0SMDJ18CA by LITTELFUSE
LITTELFUSE - 8.0SMDJ18CA - TVS...
LITTELFUSE - 8.0SMDJ18CA - TVS Diode, 8.0SMDJ Series, Bidirectional, 18...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 404.44
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - 8.0SMDJ18CA - TVS Diode, 8.0SMDJ Series, Bidirectional, 18 V, 37.7 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins 1 LITTELFUSE 1107 In Stock 106 Days 404.44