VP3225K401R250 by KEMET
KEMET - VP3225K401R250 - TVS...
KEMET - VP3225K401R250 - TVS Varistor, 250 V, 320 V,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 621.7
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo KEMET - VP3225K401R250 - TVS Varistor, 250 V, 320 V, VP Series, 650 V, 3225 [8063 Metric], Multilayer Varistor (MLV) 1 KEMET 620 In Stock 246 Days 62.17
Mouser Logo Varistors 320V 400A 3225 1 KEMET 12302 In Stock 168 Days ₹65.23
Mouser Logo VARISTOR 390V 400A 2SMD JLEAD 1 KEMET 10562 In Stock 99 Weeks 0.31635