CR0603-JW-301ELF by BOURNS
BOURNS - CR0603-JW-301ELF - SMD...
BOURNS - CR0603-JW-301ELF - SMD Chip Resistor, 300 ohm, ±...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 6.75
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BOURNS - CR0603-JW-301ELF - SMD Chip Resistor, 300 ohm, ± 5%, 100 mW, 0603 [1608 Metric], Thick Film, General Purpose 1 BOURNS 47870 In Stock 92 Days 0.675
Mouser Logo RES SMD 300 OHM 5% 1/10W 0603 1 Bourns Inc. 45460 In Stock 12 Weeks 0.20676