MICROSMD010F-2 by LITTELFUSE
LITTELFUSE - MICROSMD010F-2 - Resettable...
LITTELFUSE - MICROSMD010F-2 - Resettable Fuse, PPTC, 1210 (3225 Metric),...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 319.1
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - MICROSMD010F-2 - Resettable Fuse, PPTC, 1210 (3225 Metric), PolySwitch microSMD Series, 30 VDC, 100 mA, 250 mA 1 LITTELFUSE 27092 In Stock 85 Days 31.91
Mouser Logo Resettable Fuses - PPTC .10A 30V 10A Imax 1 Littelfuse 23555 In Stock 77 Days ₹34.48
Mouser Logo PTC RESET FUSE 30V 100MA 1210 1 Littelfuse Inc. 69132 In Stock 11 Weeks 12.48328