MINISMDC110F/16-2 by LITTELFUSE
LITTELFUSE - MINISMDC110F/16-2 - Resettable...
LITTELFUSE - MINISMDC110F/16-2 - Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric),...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 232.65
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - MINISMDC110F/16-2 - Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric), PolySwitch miniSMDC, 16 VDC, 1.1 A, 2.2 A, 0.3 s 1 LITTELFUSE 2561 In Stock 85 Days 46.53
Mouser Logo Resettable Fuses - PPTC 1.10A 16V 100A Imax 1 Littelfuse 4119 In Stock 77 Days ₹47.52
Mouser Logo PTC RESET FUSE 16V 1.1A 1812 1 Littelfuse Inc. 17031 In Stock 11 Weeks 19.93855