ERZV10D820 by PANASONIC
PANASONIC - ERZV10D820 - TVS...
PANASONIC - ERZV10D820 - TVS Varistor, 50 V, 65 V,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 31.83
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo PANASONIC - ERZV10D820 - TVS Varistor, 50 V, 65 V, ZNR V, 135 V, Disc 10mm, Zinc Oxide Non-Linear Resistor (ZNR) 1 PANASONIC 3332 In Stock 133 Days 31.83