ZV60K1812401NIR1 by BOURNS
BOURNS - ZV60K1812401NIR1 - TVS...
BOURNS - ZV60K1812401NIR1 - TVS Varistor, 60 V, 85 V,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 52.43
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BOURNS - ZV60K1812401NIR1 - TVS Varistor, 60 V, 85 V, ZV Series, 165 V, 1812 [4532 Metric], Multilayer Varistor (MLV) 1 BOURNS 2267 In Stock 78 Days 52.43
Mouser Logo Varistors ZV 60V 10% 1 Bourns 1449 In Stock 77 Days ₹52.18
Mouser Logo VARISTOR 100V 400A 1812 1 Bourns Inc. 5788 In Stock 10 Weeks 23.04134