B72225S4681K101 by EPCOS
EPCOS - B72225S4681K101 - TVS...
EPCOS - B72225S4681K101 - TVS Varistor, Monolithic, 680 V, 895...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 454.27
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo EPCOS - B72225S4681K101 - TVS Varistor, Monolithic, 680 V, 895 V, SuperioR S25, 1.815 kV, Disc 25mm 1 EPCOS 15 In Stock 137 Days 454.27
Mouser Logo Varistors Leaded Disk Varistor 710pF, 680VAC, 895VDC 1 TDK 1136 In Stock 56 Days ₹382.04
Mouser Logo VARISTOR 1.1KV 20KA DISC 27.5MM 1 EPCOS - TDK Electronics 0 In Stock 20 Weeks 353.19