MF-MSMF125-2 by BOURNS
BOURNS - MF-MSMF125-2 - Resettable...
BOURNS - MF-MSMF125-2 - Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric),...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 334.5
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BOURNS - MF-MSMF125-2 - Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric), MF-MSMF, 6 VDC, 1.25 A, 2.5 A, 0.4 s 1 BOURNS 470 In Stock 92 Days 33.45
Mouser Logo PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812 1 Bourns Inc. 1377 In Stock 15 Weeks