B72210S2301K101 by TDK
TDK - B72210S2301K101 - TVS...
TDK - B72210S2301K101 - TVS Varistor, 300 V, 385 V,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 20.61
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo TDK - B72210S2301K101 - TVS Varistor, 300 V, 385 V, AdvanceD B722, 775 V, Disc 10mm, Metal Oxide Varistor (MOV) 1 TDK 880 In Stock 151 Days 20.61
Mouser Logo Varistors 300VAC 10% 10mm AdvanceD 1 TDK 7184 In Stock 56 Days ₹32.61
Mouser Logo VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM 1 EPCOS - TDK Electronics 7127 In Stock 20 Weeks 30.17