MF-RX185/72-2 by BOURNS
BOURNS - MF-RX185/72-2 - PTC...
BOURNS - MF-RX185/72-2 - PTC RESETTABLE FUSE, RECTANGULAR, 72V
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 57.26
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BOURNS - MF-RX185/72-2 - PTC RESETTABLE FUSE, RECTANGULAR, 72V 1 BOURNS 1722 In Stock 19 Days 57.26
Mouser Logo Resettable Fuses - PPTC 72V 1.85A-HD 40A MAX 1 Bourns 17257 In Stock 28 Days ₹42.86
Mouser Logo PTC RESET FUSE 72V 1.85A RADIAL 1 Bourns Inc. 11236 In Stock 4 Weeks 24.17366