B72220S0421K101 by TDK
TDK - B72220S0421K101 - TVS...
TDK - B72220S0421K101 - TVS Varistor, 420 V, 560 V,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 87.91
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo TDK - B72220S0421K101 - TVS Varistor, 420 V, 560 V, StandarD, 1.12 kV, Disc 20mm, Metal Oxide Varistor (MOV) 1 TDK 6078 In Stock 151 Days 87.91
Mouser Logo Varistors 420VAC 10% 20mm StandarD 1 TDK 4821 In Stock 56 Days ₹95.98
Mouser Logo VARISTOR 680V 8KA DISC 20MM 1 EPCOS - TDK Electronics 2 In Stock 20 Weeks 84.3