AV14K1210401NIR1HT by BOURNS
BOURNS - AV14K1210401NIR1HT - TVS...
BOURNS - AV14K1210401NIR1HT - TVS Varistor, High Temperature, 14 V,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 142.9
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BOURNS - AV14K1210401NIR1HT - TVS Varistor, High Temperature, 14 V, 16 V, AVHT, 40 V, 1210 [3225 Metric] 1 BOURNS 2025 In Stock 78 Days 28.58
Mouser Logo Varistors AVHT AUTO SERIES 14V 1 Bourns 6000 In Stock 70 Days ₹86.66
Mouser Logo VARISTOR 24V 400A 1210 1 Bourns Inc. 11028 In Stock 19 Weeks 0.15407