DV230K3225R2 by BOURNS
BOURNS - DV230K3225R2 - TVS...
BOURNS - DV230K3225R2 - TVS Varistor, 230 V, 300 V,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 426
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BOURNS - DV230K3225R2 - TVS Varistor, 230 V, 300 V, DV Series, 595 V, 3225 [8063 Metric], Metal Oxide Varistor (MOV) 1 BOURNS 1341 In Stock 106 Days 85.2
Mouser Logo Varistors DV SERIES 230V 1 Bourns 265 In Stock 98 Days ₹187.29
Mouser Logo VARISTOR 360V 400A 3225 1 Bourns Inc. 3864 In Stock 14 Weeks 29.47544