V14MLA1206NH by LITTELFUSE
LITTELFUSE - V14MLA1206NH - TVS...
LITTELFUSE - V14MLA1206NH - TVS Varistor, 10 V, 14 V,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 519.25
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - V14MLA1206NH - TVS Varistor, 10 V, 14 V, MLA Series, 32 V, 1206 [3216 Metric], Multilayer Varistor (MLV) 1 LITTELFUSE 3228 In Stock 113 Days 103.85
Mouser Logo Varistors 10V 150A 1600pF 1 Littelfuse 2644 In Stock 105 Days ₹103.43
Mouser Logo VARISTOR 18.1V 150A 1206 1 Littelfuse Inc. 3561 In Stock 14 Weeks 39.5791