B72232B0131K001 by TDK
TDK - B72232B0131K001 - TVS...
TDK - B72232B0131K001 - TVS Varistor, MOV, 130 V, 170...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 3127.08
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo TDK - B72232B0131K001 - TVS Varistor, MOV, 130 V, 170 V, B722 Series, 340 V, Block, Metal Oxide Varistor (MOV) 1 TDK 294 In Stock 207 Days 3127.08
Mouser Logo Varistors 130VAC 10% 32mm High E 1 TDK 152 In Stock 112 Days ₹1,817.01
Mouser Logo VARISTOR 205V 25KA ENCASED DISC 1 EPCOS - TDK Electronics 31 In Stock 28 Weeks 1655