3.0SMCJ13CA by LITTELFUSE
LITTELFUSE - 3.0SMCJ13CA - TVS...
LITTELFUSE - 3.0SMCJ13CA - TVS Diode, 3.0SMCJ Series, Bidirectional, 13...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 133.78
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - 3.0SMCJ13CA - TVS Diode, 3.0SMCJ Series, Bidirectional, 13 V, 27.78 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins 1 LITTELFUSE 2717 In Stock 106 Days 133.78