B72214S0102K101 by TDK
TDK - B72214S0102K101 - TVS...
TDK - B72214S0102K101 - TVS Varistor, 1.1 kV, 1.465 kV,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 165.78
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo TDK - B72214S0102K101 - TVS Varistor, 1.1 kV, 1.465 kV, StandarD B722, 2.97 kV, Disc 14mm, Metal Oxide Varistor (MOV) 1 TDK 2148 In Stock 137 Days 165.78
Mouser Logo Varistors 1000VAC 10% 14mm StandarD 1 TDK 3131 In Stock 56 Days ₹208.72
Mouser Logo VARISTOR 1.8KV 4.5KA DISC 14MM 1 EPCOS - TDK Electronics 11218 In Stock 20 Weeks 157.07