VG181256U111DP by KYOCERA AVX
KYOCERA AVX - VG181256U111DP -...
KYOCERA AVX - VG181256U111DP - TVS Varistor, 40 V, 56...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 111.97
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo KYOCERA AVX - VG181256U111DP - TVS Varistor, 40 V, 56 V, TransGuard, 110 V, 1812 [4532 Metric], Multilayer Varistor (MLV) 1 KYOCERA AVX 10 In Stock 170 Days 111.97
Mouser Logo Varistors 40VAC 56VDC 4.8J 800 pF 68 V 110V 1 KYOCERA AVX 1008 In Stock 112 Days ₹118.34
Mouser Logo VARISTOR 68V 500A 1812 1 KYOCERA AVX 2095 In Stock 19 Weeks 50.24636