V5.5MLA1206NH by LITTELFUSE
LITTELFUSE - V5.5MLA1206NH - TVS...
LITTELFUSE - V5.5MLA1206NH - TVS Varistor, 4 V, 5.5 V,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 519.35
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - V5.5MLA1206NH - TVS Varistor, 4 V, 5.5 V, 17.5 V, 1206 [3216 Metric], Multilayer Varistor (MLV) 1 LITTELFUSE 14084 In Stock 113 Days 103.87
Mouser Logo Varistors 5.5V 150A 3500pF 1 Littelfuse 2713 In Stock 105 Days ₹109.02
Mouser Logo VARISTOR 8.2V 150A 1206 1 Littelfuse Inc. 11741 In Stock 14 Weeks 39.5791