0263.500MXL by LITTELFUSE
LITTELFUSE - 0263.500MXL - FUSE,...
LITTELFUSE - 0263.500MXL - FUSE, PCB, 500mA, 250V, VERY FAST...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 312.06
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - 0263.500MXL - FUSE, PCB, 500mA, 250V, VERY FAST ACTING 1 LITTELFUSE 211 In Stock 120 Days 312.06
Mouser Logo FUSE BRD MNT 500MA 250VAC AXIAL 1 Littelfuse Inc. 1004 In Stock 12 Weeks 297.28