B72530T0500K062 by TDK
TDK - B72530T0500K062 - TVS...
TDK - B72530T0500K062 - TVS Varistor, 50 V, 65 V,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 177.95
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo TDK - B72530T0500K062 - TVS Varistor, 50 V, 65 V, CT, 135 V, 1210 [3225 Metric], Multilayer Varistor (MLV) 1 TDK 2152 In Stock 95 Days 35.59
Mouser Logo Varistors 1210 50V 200A 250pF 1 TDK 10809 In Stock 77 Days ₹41.93
Mouser Logo VARISTOR 82V 200A 1210 1 EPCOS - TDK Electronics 79606 In Stock 14 Weeks 18.60922