B72530U1600K062 by TDK
TDK - B72530U1600K062 - TVS...
TDK - B72530U1600K062 - TVS Varistor, 60 V, 85 V,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 1021.7
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo TDK - B72530U1600K062 - TVS Varistor, 60 V, 85 V, CT1210K60E2G_U Series, 230 V, 1210 [3225 Metric] 1 TDK 2180 In Stock 95 Days 102.17
Mouser Logo Varistors 1210 85VDC 2000pF 1200A 1 TDK 135 In Stock 77 Days ₹169.59
Mouser Logo VARISTOR 100V 1.2KA 1210 1 EPCOS - TDK Electronics 3142 In Stock 14 Weeks 64.58497