8.0SMDJ51A by LITTELFUSE
LITTELFUSE - 8.0SMDJ51A - TVS...
LITTELFUSE - 8.0SMDJ51A - TVS Diode, 8.0SMDJ Series, Unidirectional, 51...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 435.3
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - 8.0SMDJ51A - TVS Diode, 8.0SMDJ Series, Unidirectional, 51 V, 106.5 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins 1 LITTELFUSE 2372 In Stock 106 Days 435.3