8.0SMDJ58CA by LITTELFUSE
LITTELFUSE - 8.0SMDJ58CA - TVS...
LITTELFUSE - 8.0SMDJ58CA - TVS Diode, 8.0SMDJ Series, Bidirectional, 58...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 360.38
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - 8.0SMDJ58CA - TVS Diode, 8.0SMDJ Series, Bidirectional, 58 V, 120.9 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins 1 LITTELFUSE 2101 In Stock 106 Days 360.38