8.0SMDJ16A by LITTELFUSE
LITTELFUSE - 8.0SMDJ16A - TVS...
LITTELFUSE - 8.0SMDJ16A - TVS Diode, 8.0SMDJ Series, Unidirectional, 16...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 277.63
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - 8.0SMDJ16A - TVS Diode, 8.0SMDJ Series, Unidirectional, 16 V, 33.6 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins 1 LITTELFUSE 2826 In Stock 106 Days 277.63