8.0SMDJ45CA by LITTELFUSE
LITTELFUSE - 8.0SMDJ45CA - TVS...
LITTELFUSE - 8.0SMDJ45CA - TVS Diode, 8.0SMDJ Series, Bidirectional, 45...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 397.69
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - 8.0SMDJ45CA - TVS Diode, 8.0SMDJ Series, Bidirectional, 45 V, 93.9 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins 1 LITTELFUSE 5618 In Stock 106 Days 397.69