SMCJ30CA by BOURNS
BOURNS - SMCJ30CA - TVS...
BOURNS - SMCJ30CA - TVS Diode, TRANSZORB SMCJ, Bidirectional, 30...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 41.38
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BOURNS - SMCJ30CA - TVS Diode, TRANSZORB SMCJ, Bidirectional, 30 V, 48.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins 1 BOURNS 10058 In Stock 120 Days 41.38