SMM4F33A-TR by STMICROELECTRONICS
STMICROELECTRONICS - SMM4F33A-TR - TVS...
STMICROELECTRONICS - SMM4F33A-TR - TVS Diode, Transil SMM4F, Unidirectional, 33...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 275.9
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo STMICROELECTRONICS - SMM4F33A-TR - TVS Diode, Transil SMM4F, Unidirectional, 33 V, 53.3 V, DO-222AA, 2 Pins 1 STMICROELECTRONICS 7530 In Stock 127 Days 55.18