CDSOD323-T12L by BOURNS
BOURNS - CDSOD323-T12L - ESD...
BOURNS - CDSOD323-T12L - ESD Protection Device, 28.6 V, SOD-323,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 70.19
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BOURNS - CDSOD323-T12L - ESD Protection Device, 28.6 V, SOD-323, 2 Pins, 12 V, CDSOD323 Series 1 BOURNS 9955 In Stock 120 Days 70.19