CDSOD323-T15S by BOURNS
BOURNS - CDSOD323-T15S - ESD...
BOURNS - CDSOD323-T15S - ESD Protection Device, 30 V, SOD-323,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 95.4
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BOURNS - CDSOD323-T15S - ESD Protection Device, 30 V, SOD-323, 2 Pins, 15 V, CDSOD323 Series 1 BOURNS 5041 In Stock 120 Days 95.4