CDSOD323-T18SC by BOURNS
BOURNS - CDSOD323-T18SC - ESD...
BOURNS - CDSOD323-T18SC - ESD Protection Device, 40 V, SOD-323,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 83.28
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BOURNS - CDSOD323-T18SC - ESD Protection Device, 40 V, SOD-323, 2 Pins, 18 V, CDSOD323 Series 1 BOURNS 2280 In Stock 120 Days 83.28