5.0SMDJ15A by LITTELFUSE
LITTELFUSE - 5.0SMDJ15A - TVS...
LITTELFUSE - 5.0SMDJ15A - TVS Diode, 5.0SMDJ, Unidirectional, 15 V,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 585.65
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - 5.0SMDJ15A - TVS Diode, 5.0SMDJ, Unidirectional, 15 V, 24.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins 1 LITTELFUSE 1849 In Stock 104 Days 117.13