5.0SMDJ18CA by LITTELFUSE
LITTELFUSE - 5.0SMDJ18CA - TVS...
LITTELFUSE - 5.0SMDJ18CA - TVS Diode, 5.0SMDJ, Bidirectional, 18 V,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 156.45
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - 5.0SMDJ18CA - TVS Diode, 5.0SMDJ, Bidirectional, 18 V, 29.2 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins 1 LITTELFUSE 661 In Stock 106 Days 156.45