SMDJ85CA by LITTELFUSE
LITTELFUSE - SMDJ85CA - TVS...
LITTELFUSE - SMDJ85CA - TVS Diode, SMDJ Series, Bidirectional, 85...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 119.96
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - SMDJ85CA - TVS Diode, SMDJ Series, Bidirectional, 85 V, 137 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins 1 LITTELFUSE 5326 In Stock 106 Days 119.96