SMDJ150CA by LITTELFUSE
LITTELFUSE - SMDJ150CA - TVS...
LITTELFUSE - SMDJ150CA - TVS Diode, SMDJ, Bidirectional, 150 V,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 120.7
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - SMDJ150CA - TVS Diode, SMDJ, Bidirectional, 150 V, 243 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins 1 LITTELFUSE 968 In Stock 99 Days 120.7