SMCJ14CA by LITTELFUSE
LITTELFUSE - SMCJ14CA - TVS...
LITTELFUSE - SMCJ14CA - TVS Diode, SMCJ, Bidirectional, 14 V,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 32.82
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - SMCJ14CA - TVS Diode, SMCJ, Bidirectional, 14 V, 23.2 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins 1 LITTELFUSE 2708 In Stock 99 Days 32.82