5KP150CA by LITTELFUSE
LITTELFUSE - 5KP150CA - TVS...
LITTELFUSE - 5KP150CA - TVS Diode, 5KP, Bidirectional, 150 V,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 395.27
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - 5KP150CA - TVS Diode, 5KP, Bidirectional, 150 V, 243 V, P600, 2 Pins 1 LITTELFUSE 522 In Stock 92 Days 395.27