SMBJ100CA-TR by STMICROELECTRONICS
STMICROELECTRONICS - SMBJ100CA-TR - TVS...
STMICROELECTRONICS - SMBJ100CA-TR - TVS Diode, Transil SMBJ Series, Bidirectional,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 126.5
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo STMICROELECTRONICS - SMBJ100CA-TR - TVS Diode, Transil SMBJ Series, Bidirectional, 100 V, 162 V, SMD, 2 Pins 1 STMICROELECTRONICS 2784 In Stock 132 Days 25.3