SD15C-01FTG by LITTELFUSE
LITTELFUSE - SD15C-01FTG - ESD...
LITTELFUSE - SD15C-01FTG - ESD Protection Device, 31 V, SOD-323,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 128.6
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - SD15C-01FTG - ESD Protection Device, 31 V, SOD-323, 2 Pins, 15 V, 450 W, SPA SD-C 1 LITTELFUSE 2777 In Stock 169 Days 25.72