5.0SMDJ75CA by LITTELFUSE
LITTELFUSE - 5.0SMDJ75CA - TVS...
LITTELFUSE - 5.0SMDJ75CA - TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Bidirectional, 75...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 171.27
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - 5.0SMDJ75CA - TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Bidirectional, 75 V, 156.3 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins 1 LITTELFUSE 2834 In Stock 106 Days 171.27