SMBJ70A-TR by STMICROELECTRONICS
STMICROELECTRONICS - SMBJ70A-TR - TVS...
STMICROELECTRONICS - SMBJ70A-TR - TVS Diode, Transil SMBJ Series, Unidirectional,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 79.65
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo STMICROELECTRONICS - SMBJ70A-TR - TVS Diode, Transil SMBJ Series, Unidirectional, 70 V, 113 V, SMD, 2 Pins 1 STMICROELECTRONICS 4210 In Stock 127 Days 15.93