SMCJ15A-TR by STMICROELECTRONICS
STMICROELECTRONICS - SMCJ15A-TR - TVS...
STMICROELECTRONICS - SMCJ15A-TR - TVS Diode, TRANSZORB SMCJ, Unidirectional, 15...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 271.35
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo STMICROELECTRONICS - SMCJ15A-TR - TVS Diode, TRANSZORB SMCJ, Unidirectional, 15 V, 24.4 V, SMD, 2 Pins 1 STMICROELECTRONICS 1961 In Stock 127 Days 54.27