SMCJ60A/TR13 by YAGEO
YAGEO - SMCJ60A/TR13 - TVS...
YAGEO - SMCJ60A/TR13 - TVS Diode, SMCJ Series, Unidirectional, 60...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 159.3
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo YAGEO - SMCJ60A/TR13 - TVS Diode, SMCJ Series, Unidirectional, 60 V, 96.8 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins 1 YAGEO 55 In Stock 204 Days 31.86