SMBJ70CA-TR by STMICROELECTRONICS
STMICROELECTRONICS - SMBJ70CA-TR - TVS...
STMICROELECTRONICS - SMBJ70CA-TR - TVS Diode, Transil SMBJ, Bidirectional, 70...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 327.2
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo STMICROELECTRONICS - SMBJ70CA-TR - TVS Diode, Transil SMBJ, Bidirectional, 70 V, 146 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins 1 STMICROELECTRONICS 2447 In Stock 127 Days 65.44