SMAJ58A-TR by STMICROELECTRONICS
STMICROELECTRONICS - SMAJ58A-TR - TVS...
STMICROELECTRONICS - SMAJ58A-TR - TVS Diode, Transil SMAJ, Unidirectional, 58...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 75.25
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo STMICROELECTRONICS - SMAJ58A-TR - TVS Diode, Transil SMAJ, Unidirectional, 58 V, 121 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins 1 STMICROELECTRONICS 9861 In Stock 132 Days 15.05