SMA6J10CA-TR by STMICROELECTRONICS
STMICROELECTRONICS - SMA6J10CA-TR - TVS...
STMICROELECTRONICS - SMA6J10CA-TR - TVS Diode, Transil SMA6J, Bidirectional, 10...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 266
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo STMICROELECTRONICS - SMA6J10CA-TR - TVS Diode, Transil SMA6J, Bidirectional, 10 V, 15.7 V, SMD, 2 Pins 1 STMICROELECTRONICS 3314 In Stock 127 Days 53.2