SMA6J18A-TR by STMICROELECTRONICS
STMICROELECTRONICS - SMA6J18A-TR - TVS...
STMICROELECTRONICS - SMA6J18A-TR - TVS Diode, Transil SMA6J, Unidirectional, 18...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 117
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo STMICROELECTRONICS - SMA6J18A-TR - TVS Diode, Transil SMA6J, Unidirectional, 18 V, 28.3 V, SMD, 2 Pins 1 STMICROELECTRONICS 8480 In Stock 127 Days 23.4